Zpracování osobních údajů

Odkud získáváme Vaše osobní údaje?

Osobní údaje nám poskytujete ve formuláři během vyplňování objednávky. Poskytujete nám zejména tyto informace: Vaše jméno, adresu, emailovou adresu a telefonní číslo.

K čemu používáme tyto osobní údaje?

Tyto osobní údaje jsou nutné pro vyřízení objednávky, zejména pro účely dodání zboží na Vámi určené místo. K tomuto účelu nepotřebujeme Váš souhlas se zpracováním osobních údajů (jedná se o smluvní plnění).

Vámi poskytnuté osobní údaje nepoužíváme pro žádné další marketingové aktivity.

Kdo má přístup k Vašim osobním údajům?

K Vašim osobním údajům má přístup omezený okruh osob a externích spolupracujících společností:

  • zaměstnanci naší společnosti,
  • externí účetní kancelář, které pro naši společnost zajišťuje vedení účetnictví,
  • přepravci, kteří Vám doručují objednané zboží,
  • správci internetového obchodu a účetního systému,
  • provozovateli portálu Heureka.cz sdělujeme Vaši emailovou adresu a podrobnosti o Vašem nákupu, abyste mohli následně v rámci služby Ověřeno zákazníky ohodnotit nás i nakoupené zboží

Jak dlouho budeme uchovávat Vaše osobní údaje?

V praxi pracujeme s Vašimi osobními údaji jen do doby vyřízení objednávky. Po vyřízení objednávky Vaše údaje nepotřebujeme, nepoužíváme je (ani pro žádné následné marketingové aktivity). Přesto Vaše údaje nemůžeme ihned smazat, protože jsou zde jiné platné zákony (o účetnictví, o DPH, …) které nás nutí uchovávat po delší dobu kompletní záznamy o uskutečněných prodejích.

Jak zajišťujeme bezpečnost Vašich údajů?

Chceme Váš ujistit, že vynakládáme velké úsilí, aby byly Vaše osobní údaje bezpečné. Počínaje propracovaným technickým zabezpečením našich systémů, konče na přesně stanovených procesech likvidace fyzických nosičů.

Kompletní znění Podmínek ochrany osobních údajů najdete zde.